Keramický chlebník s prkénkem Emile Henry, bílý

Kód: 118750
2 879 Kč / ks 2 379,34 Kč bez DPH
Prodej ukončen

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramický chlebník s prkénkem Emile Henry, bílý

Chlebník Emile Henry vytváří vlastní prostředí s požadovanou vlhkostí. Díky svému povrchu a tvaru zabezpečí adekvátní pohyb vzduchu tak, aby kůrka zůstala stále křupavá. Je dostatečně velký pro dostatečnou cirkulaci vzduchu, přitom jeho velikost je stále přijatelná pro umístění na stole či kuchyňské lince. Neglazovaný vnitřek pomáhá absorbovat přebytečnou vlhkost a 2 malé otvory ve spodní části zajišťují dobré odvětrání. Chleba tak zůstane křupavý bez ztvrdnutí a zevnitř měkký bez napadaní plísní. V důsledku toho může zůstat v chlebníku až 5 dnů (v závislosti na druhu chleba).

Integrované krájecí prkénko

Dřevěné víko, hladké z vnější strany, je opatřeno rýhami z vnitřní strany pro snadnější krájení chleba, kdy zamezí nežádoucímu pohybu bochníku a zároveň zachytává drobky.

  • Rozměry: 35,5 x 24,5 x 15,8 cm
  • Objem: 6,5 l
  • Materiál: keramika a dřevo

Emile Henry je rodinná firma, která tradiční keramice dává nový rozměr. Ať už je to precizní ruční práce, nadčasový design nebo přírodní barvy glazury, které se hodí téměř do každé kuchyně. Keramické nádobí značky Emile Henry není jen funkční, ale také skvěle vypadá na stole.

Výrobky jsou označené na dně logem Emile Henry a rokem, ve kterém byl daný výrobek zhotoven. Dále jsou výrobky opatřené číslem pracovníka, který výrobek zhotovil, díky tomu může tato společnost poskytnout záruku na 10 let vztahující se na výrobní vady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlebníky
Záruka: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: