Lahev SIGG CYD Alu Red 1 l

Kód: 8549.00
599 Kč / ks 495,04 Kč bez DPH
Externí sklad, 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pitná lahev na vodu SIGG CYD Alu Red, 1 l

Švýcarský originál, to je láhev CYD z nové jarní kolekce značky SIGG. Jedná se o unikátní lahev, která přichází zase s něčím novým. Lahev zaujme především gumovou protiskluzovou částí, která slouží také k tomu, aby vás nestudila ruka, pokud do láhve nalijete nějaký mrazivý koktejl.

Materiál je zcela zdravotně nezávadný a neabsorbuje žádné pachy ani chutě, a to díky vnitřní vrstvě EcoCare, kterou je opatřen povrch vnitřku láhve, aby nápoj nepřišel do kontaktu s hliníkem. Nemusíte se tedy bát metalické pachuti. Povrch lahve se vyznačuje vysokou odolností proti nárazu či korozi.

Všechny láhve SIGG jsou 100% recyklovatelné, proto jejich používání přispíváte k ochraně životního prostředí.

  • Protiskluzový silikonový úchyt
  • Určeno pro nápoje o teplotě do 40° C
  • hliník + spec. vnitřní vrstva SIGG EcoCare
  • neobsahuje BPA (Bisfenol A) a ftaláty
  • 100% recyklovatelná

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve SIGG 1 a 1,5 l
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-sigg

Značka SIGG byla založena roku 1908 ve švýcarském městě Biel. Zakladatelem byl Ferdinand Sigg, specialista na zpracování kovových materiálů. Již více než 100 let tedy trvá tradice výroby těch nejkvalitnějších nápojových lahví. Po celou tuto dobu se výrobní proces zdokonaloval a dnes se používají ty nejkvalitnější technologické postupy. Žádná jiná konkurenční značka se nemůže pochlubit tolika zkušenostmi a tak bohatým vývojem. V roce 1917 se výroba přestěhovala do jiného švýcarského městečka, Frauenfeldu, kde sídlí továrna i v dnešní době.

 

Lahve se staly velmi rychle populárními a oblíbenými nejen ve Švýcarsku. Hlavními důvody byl netradiční design a vysoká odolnost a trvanlivost. Zpočátku továrna nebyla zaměřena pouze na lahve, v jejích prostorách vznikala i spousta spotřebního zboží a produktů do domácnosti. Jen na lahve a doplňky se začal SIGG specializovat až mnohem později, v roce 1997. Jedním z mnoha významných ocenění značky bylo zařazení jejích produktů do expozice věhlasného Muzea moderního umění v New Yorku v roce 1993.

 

V dnešní době zaměstnává SIGG přibližně 60 lidí a je číslem 1 v prodeji lahví určených k opětovnému použití. Hlavní důvody tohoto postavení na trhu je ekologičnost lahví, trvanlivost a odolnost, originální a každý rok zcela nové designy od předních světových grafiků, a v neposlední řadě také dokonalé zpracování s důrazem na každý detail tak, jak je tomu u všech výrobků, které jsou vyráběny přímo ve Švýcarsku.