Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu obchod@makuchyne.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

Dětská lahev SIGG Art Forest 0,6 l

Dětská lahev SIGG Art Forest 0,6 l
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
NÁŠ TIP
Výrobce:SIGG
Kód:8627.20
Naše cena: 599,- Kč (vč. DPH 21%)
DPH:21%
Dostupnost:Externí sklad 5 - 10 dní
ks

Dětská školní lahev SIGG Art Forest 0,6 l s jelenem

  • Objem: 0,6 l
  • Váha: 118 g
  • Růžový ochranný klobouček
  • Materiál: hliník + spec. vnitřní vrstva SIGG EcoCare
  • Určeno pro nápoje o teplotě do 40° C

Lahve SIGG jsou vyráběny z jediného kusu hliníku, což jim dodává dokonalou těsnost, pevnost, trvanlivost a to při nízké hmotnosti. Vnitřní povrch je upraven speciální patentovanou technologií EcoCare, která je zdravotně a hygienicky nezávadná, neobsahuje žádné škodlivé chemikálie (BPA), neabsorbuje žádné pachy ani chutě a při promáčknutí lahve se flexibilně přizpůsobí novému tvaru, neoloupe se. Používáním lahví SIGG snižujete svou ekologickou stopu - chráníte životní prostředí.

Dětské lahve jsou velikostně koncipovány tak, aby se vešly do každého baťůžku či aktovky. Použitý materiál - hliník, zajišťuje velkou odolnost při případných pádech. Patentovaná vnitřní vrstva EcoCare zajišťuje, že nápoj nepřijde do kontaktu s hliníkem. Dětský uzávěr je jednoduchý na používání i pro ty nejmenší a zároveň bezpečný, neboť bez uzavření pítka nelze zpět přiklopit klobouček. Klobouček si můžete vybrat i samostatně. Průměr hrdla je stejný u všech lahviček SIGG, uzávěry lze tedy volně zaměňovat.

Vnitřní vrstva EcoCare

Velmi tenká (40 mikronů) vrstva polymeru, nanesená na celý vnitřní povrch lahve v podobě jemného prášku a následně vypálena při teplotě 200° C, je neoddělitelně spojena s tělem lahve. Díky této vrstvě nepřijde nápoj do kontaktu s hliníkem - nemusíte se tedy obávat nežádoucí metalické pachutě. Vrstva je inertní, nepřejímá žádné pachy ani chutě a usnadňuje čištění lahve. Neobsahuje žádné ftaláty, BFA ani organická rozpouštědla. Splňuje všechny hygienické normy pro přímý styk s potravinami dle předpisů EU a FDA.

Zpět na předchozí stránku.

Platební metody