Remoska ORIGINAL Teflon 2L

Kód: R2102
3 000 Kč / ks 2 479,34 Kč bez DPH
Externí sklad 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Remoska R21 ORIGINAL Teflon o průměru 22 cm, objemu 2 litry, určena na 2 a více porcí

Uvaříte kdekoliv - doma, na chatě, ubytovně, během dovolené v kempech a karavanech... Remoska® je nejmenší mobilní trouba, která rozmrazuje, smaží, zapéká a vaří bez tuku (nepřilnavý povrch). Šetří naše životní prostředí, díky nízké spotřebě el. energie a použitých materiálů při výrobě. Snadná obsluha, není nutná regulace.

REMOSKA® se skládá ze tří částí - odnímatelného víka s topnou spirálou, mísy s uchy a stojánku. Horní část víka je vyrobena z nerezového plechu. Pára vznikající při pečení masa je odváděna přes čtyři ventily ve víku. Upravované potraviny se tedy nevysušují, zůstávají měkké a zachovávají si svoji vůni. Ztráty biologických parametrů jsou tedy minimální. Dolní část víka z hliníku je potažena vrstvou Teflon® Classic.

 • Určena na 2 a více porcí
 • Uspoříte až 80 % elektrické energie ve srovnání s běžnou elektrickou troubou
 • Mísa je vyrobena z hliníku (pro dobrý přenos tepla z víka na mísu) a povrchově potažena materiálem Teflon® Classic. Proti předcházejícímu modelu je pevnější a pro lepší manipulaci jsou k ní připevněna plastová ucha. Nový model mísy nelze použít ke starému typu pečícího víka
 • Stojánek pod mísu vyroben z tepelně odolného plastu
 • Přívodní kabel s evropskou zástrčkou je připojen pevně k držadlu. Vypínač je umístěn na horní části držadla tak, aby kontrola stavu zap/vyp byla možná v jakékoliv poloze. Umístění vypínače na horní části držadla usnadňuje ovládání pro praváky i leváky
 • Pečící víko nemá skleněné okénko. Dříve docházelo k nedopečení uprostřed (pod sklem), zatímco na okrajích byly pokrmy upečené (doporučovalo se zakrytí alobalem). Remoska® s víkem bez skla peče rovnoměrně a po celé ploše
 • Dolní část víka z hliníku je potažena nepřilnavým povrchem Teflon® Classic
 • Víko je navrženo tak, aby mohlo být položeno na pracovní plochu topnou částí směrem vzhůru
 • Snadné skladování - průměr 22 cm, objem 2 litry, hloubka mísy 10 cm
 • Snadná manipulace - hmotnost jen 2 kg
 • Ekonomické použití - příkon jen 400 W
 • Balení obsahuje: Elektrické pečící víko, hlubokou mísu s uchy o objemu 2 l, stojan

Doplňkové parametry

Kategorie: Remoska
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

remoska-logo

Jednoho dne v roce 1957 se v Kostelci nad Černými lesy podařilo realizovat skvělý nápad jedné chytré hlavy, která si říkala: Proč péci a zapékat běžná jídla v troubě, která má spotřebu asi 2500 W, když je možné docílit stejného výsledku s až 80% úsporou elektrické energie, tedy 500 W, a lepším komfortem při stolování, údržbě i skladování. Zrodila se REMOSKA - dnes REMOSKA s.r.o., která je výrobcem této elektrické pečící mísy již více 55 let. A tak se v Kostelci nad Černými lesy začala vyrábět elektrická pečící nádoba, která je ze shora vyhřívaná topnou spirálou ve víku. Tento výrobek si brzy našel velkou oblibu v českých domácnostech pro svoji univerzálnost přípravy všech druhů jídel, dlouhou životnost a nenáročnou obsluhu a údržbu.

V roce 1964 získává výrobek ochrannou známku REMOSKA®. Název byl odvozen od názvu podniku REMOS (Radio, Elektro, Motory, OS – opravy elektrospotřebičů). V roce 1967 přichází na trh menší typ ORIGINAL (2 litry), kterého se v letech 1967 – 1991 vyrobilo více jak 1 200 000 kusů. V roce 1994, v době, kdy se téměř všechny domácnosti vybavovaly „západním“ zbožím a vše české se zatracovalo, byla založena společnost se stejnojmenným názvem REMOSKA s.r.o., aby pokračovala ve výrobě tradičního českého výrobku. Většina lidí vůbec nevěřila tomu, že by výroba „nějakého hliníkového hrnce“, který si pamatovali od svých maminek, babiček a prababiček, mohla mít v „nové“ době nějaký úspěch. Také první roky nebyly vůbec jednoduché. Po totálním rozpadu „socialistického“ a československého trhu bylo nutno najít znovu cestičky do českých kuchyní ke spotřebitelům, bylo potřeba zefektivnit a reorganizovat výrobu, která byla přesunuta z Kostelce nad Černými lesy do Frenštátu pod Radhoštěm, který se nachází v malebném podhůří Beskyd. Jsou stanoveny nové ekonomické podmínky výroby a distribuce, společnost oživila design výrobku a začala pro výrobu používat i nové materiály. Společnost se pustila i do vlastní výroby, dříve dodavatelsky zajišťovaných dílů. Všechny díly jsou vyráběné v České republice.

Ale i v těchto několika následných letech stále jen málokdo věřil, že si výrobek najde své odběratele. Svůj názor však mnoho lidí změnilo poté, co si elektrickou pečící mísu REMOSKA® pořídilo a začalo používat. Ona je opravdu malým kuchyňským zázrakem a i v dnešní, uspěchané době si nachází své místo. Elektrická pečící mísa REMOSKA® se jen zapne s jakýmkoliv masem nebo těstem a vy můžete dělat mnoho dalších činností. Díky nízkému příkonu není potřebná regulace!  „Umí prostě všechno, sama a navíc ušetříte!“ A tak si postupně nachází znovu své příznivce na domácím trhu. Ale je možné takový výrobek nabízet v zahraničí? V roce 1999 společnost investuje do nákupu nových technologií a získává licenci firmy DuPont pro používání materiálu Teflon® Classic na povrchovou úpravu antiadhezivním (nepřilnavým) materiálem. Remoska s.r.o. je jediným zpracovatelem této technologie v ČR. Tradiční český výrobek tak splňuje ty nejpřísnější požadavky kvality.

Na podzim roku 1999 je o spolupráci požádán Ing. Ivo Svoboda, ředitel obchodu a marketingu, který dostal za úkol posílit vědomí o tradiční české značce REMOSKA® na domácím trhu a pokusit se tradiční český výrobek prodávat i v zahraničí. A tak se elektrická pečící mísa REMOSKA® vystavuje a předvádí na domácích i zahraničních výstavách, kde návštěvníci obdivují výbornou chuť připravených jídel, jednoduchost přípravy a užitnou hodnotu.

Již v roce 2001 se zásluhou Lady Mileny objevuje na trhu ve Velké Británii, a v témže roce je tam REMOSKA® oceněna cenou prestižního časopisu “Good Housekeeping“, který hodnotí nové výrobky na anglickém trhu. Společnost REMOSKA s.r.o. zdvojnásobuje svoji dosavadní výrobu. Z nevyhovujících prostorů v areálu bývalých „kasáren“ se stěhuje do nové budovy na ulici Markova.

Na základě úspěchu ve Velké Británii se objevuje zájem o výrobek i v dalších zemích světa. V roce 2002 se elektrická pečící mísa REMOSKA® začala prodávat v Kanadě a USA, v následujícím roce 2003 i v Austrálii. Bohužel, díky stále sílící koruně se již i přes neustálý zájem tradiční český výrobek v těchto zemích neprodává. V loňském roce export společnosti Remoska s.r.o. představoval asi 50% celkové roční výroby, převážně do Velké Británie.

Společnost Remoska s.r.o. každoročně podporuje kulturní akce pořádané nejen ve Frenštát pod Radhoštěm, ale i např. Chopinův festival v Mariánských lázních, sportovce (automobilový sport, volejbal, stolní tenis, skoky na lyžích, tenis), zájmové spolky (hasiči, rybáři), zdravotně postižené, ohrožené děti (Fond ohrožených dětí) apod.